پرواز تفریحی پاراگلایدر

باشگاه هوایی اوج - پاراگلایدر دو نفره

حقیقتی که باید بدانید این است که پرواز تفریحی با پاراگلایدر یک ورزش نیست!
تفریح هم نیست!
این یک نسخه جادویی برای تمام کسانی است که روزمرگی های زندگی آنقدر درگیرشان کرده که سالهاست فرصت نکرده اند به آرزوی زمان کودکیشان فکر کنند!
برای آنهایی که با دیدن پرندگان آرزو می کنند کاش من هم میتوانستم در آسمان آبی و بر فراز ساختمان ها و خیابان ها و بالای ابرها پرواز کنم.
برای آنهایی که از زندگی روزمره و گرفتاری های آن خسته شده اند و نیاز دارند حسابی خودشان را بازیابی کنند.
برای آنهایی که از صبح تا شب در کار و گرفتاریها و ترافیک و اخبار بد گیر کرده اند.
برای آنهایی که هر روزشان پای کامپیوتر و موبایل سپری می شود.

مهم نیست چند سالتان باشد یا شغلتان چیست؟ مدیر هستید یا کارگر، مرد هستید یا زن، متاهل یا مجرد، قد بلند یا قد کوتاه، لاغر یا چاق و…  مهم این است که شما به یک ریکاوری درست و حسابی نیاز دارید!

آماده هستید؟

کار خاصی لازم نیست انجام دهید!

فقط باید ۱۰ قدم راه بروید و بعد روی صندلی مخصوص خود تکیه دهید و همینطور که زمین از زیر پاهای شما فاصله میگیرد و ماشین ها و آدمها کوچکتر میشوند و ساختمانهای بلند و خیابانها به زیر پاهای شما در می آیند، از زمین و همه مشکلات و گرفتاری هایی که در آن هست فاصله بگیرید و فقط وزش نسیم را روی گونه های خود حس کنید و از دیدن آنهمه منظره زیبا و شگفت انگیز بر فراز آسمان لذت ببرید و برای دقایقی در آرامشی آمیخته با هیجان غرق شوید که تا آن لحظه هیچ وقت تجربه نکرده اید.

لحظاتی که اصلا دوست ندارید به پایان برسد، به هیچ چیز فکر نمی کنید و برای یک بار هم که شده در لحظه زندگی می کنید و از ثانیه به ثانیه آن لذت می برید.

نگران نباشید، بقیه کارها را ما انجام می دهیم!

برای پرواز تفریحی پاراگلایدر نیازی به آموزش قبلی نیست و شما به وسیله تجهیزات مخصوص و استاندارد به خلبان با تجربه ای که سالهاست این کار را انجام می دهد متصل می شوید و با پاراگلایدر دونفره (تندم) به پرواز در می آیید و کنترل، هدایت و فرود پاراگلایدر و همه کارهای لازم را خلبان انجام می دهد و شما فقط از آن لذت میبرید.

چتر پاراگلایدر دونفره مجموعا وزنی تا حدود ۲۴۰ کیلوگرم را تحمل می کند و اگر شرایط جوی مساعد باشد پرواز با پاراگلایدر در تهران همه روزه قابل انجام است و مدت زمان پرواز هم بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد و درصورت خوب بودن هوا ممکن است طولانی تر هم بشود.

پیشنهاد میکنم این مطلب رو هم بخونید:  دوره آموزش پاراگلایدر

باشگاه هوایی اوج - پاراگلایدر تفریحی همت

چه چیزی قرار است اتفاق بیفتد؟

برای انجام این پرواز به یاد ماندنی می بایست ابتدا توسط خودروهای آفرود که در سایت پرواز هستند به بالای قله کوه که محل تیک آف هست منتقل شوید و این مسیر تقریبا نیم ساعت طول خواهد کشید. سپس در لحظه مناسب با خلبان به پرواز در می آیید و در طول پرواز که با توجه به شرایط جوی حدودا بین ۱۵ الی ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید، در صورت تمایل می توانید توسط دوربین های مخصوص با کیفیت بالا از پرواز خود تصویربرداری کنید و این تجربه شیرین را با دیگران به اشتراک بگذارید. در تمام این مدت نیز شما تحت بیمه مسئولیت خواهید بود.

همین الان گوشی را بردارید و وقت پرواز خودتون رو رزرو کنید. منتظرتان هستیم تا با هم به اوج برویم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *