فرم ثبت نام پرواز تفریحی (تندم)

با تکمیل این صفحه ثبت نام خود را کامل کنید

فرم ثبت نام

  • Please enter a number from 50 to 110.
  • خدمات

  • تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز، با اطلاع قبلی امکان تغییر زمان تعیین شده وجود دارد. در صورت مساعد نبودن شرایط جوی زمان انتخابی به اولین زمان ممکن تغییر خواهد کرد.
  • :
باشگاه هوایی اوج - پاراگلایدر دو نفره

فقط فرم را تکمیل کنید

بقیه کارها با ما...

با تکمیل این فرم و پس از بررسی و تائید مسئول آموزش باشگاه هوایی اوج، برای مراحل بعدی با شما تماس گرفته می شود

پرواز تفریحی

این بهترین فرصتی هست که در اختیار دارید. بدون هیچ آموزشی و با کمترین هزینه ممکن رویای همیشگی تو به واقعیت تبدیل کن. به زمین پرش بیا و با یک خلبان حرفه ای به محل تیکاف برو و پرواز کن. به همین راحتی!

ترنسفر

برای پرواز باید به محلی که به آن تیکاف میگویند رفته و پرواز را از آنجا شروع کرد و حدود ۳۰ دقیقه با خودرو در مسیر کوهستانی باید طی کنید تا به ارتفاع مناسب برسید. ما شما را با خودرو های آفرود به محل تیکاف می رسانیم. 

تصویر برداری

در طول مسیر پرواز توسط دوربین های ورزشی مخصوص از پرواز شما با کیفیت بالا تصویر برداری می شود تا این خاطره شیرین را با دیگران به اشتراک بگذارید و همیشه با دیدن آن تصاویر هیجان پرواز در وجودتان زنده شود.

پرواز همزمان

شما می توانید با هماهنگی قبلی با دو چتر مجزا به همراه یکی از دوستان و یا عزیزان خود پرواز کنید و در در طول مسیر پرواز در آسمان در کنار یکدیگر باشید و از منظره زیبای آسمان و نمای شهر بزرگ تهران با هم لذت ببرید. 

پرواز از ذهن پاک نمیشه

این بهترین هدیه تو هست

اگر قصد دارید عزیزترین دوست خود را غافلگیر کنید و به او هدیه متفاوتی بدهید که هیچ وقت از یادش نرود ، پرواز بهترین انتخاب است، شک نکن!
شما می توانید با رزرو پرواز تفریحی به نام دوست خود و در تاریخ خاصی مثل روز تولد او، فراموش نشدنی ترین اتفاق زندگیش را به او هدیه دهید!
منتظرتان هستیم

با سال ها تجربه موفق در ورزش های هوایی

در کنار حرفه ای ها پرواز کنید

ما شما را به آسمان دعوت می کنیم

ایمن باشید

تجهیزات استاندارد و به روز اروپایی

شما دوستان و هم پروازی های ما هستید
سلامتی شما برای ما مهم است و امنیت شما خط قرمز ماست 

تهران زیر پاهات چه شکلیه؟ اگه به ماجراجویی علاقه دارید به ما بپیوندید

با ما تماس بگیر تا جواب سوال ها تو بدیم