ثبت نام آموزش چتربازی سقوط آزاد

با تکمیل این صفحه ثبت نام خود را کامل کنید

باشگاه هوایی اوج - تعلیق ثبت نام

توجه!

متاسفانه بنا بر تصمیمات انجمن ورزش های هوایی ایران تا اطلاع ثانوی پرواز های اسکای دایوینگ مقدور نمی باشد. به همین خاطر اعلام شرایط، زمان و هزینه ثبت نام به طور قطعی مقدور نمی باشد.

با تکمیل فرم زیر، به محض آماده شدن شرایط پروازی، زمان و شرایط اولین دوره آموزشی را به اطلاع شما می رسانیم

فرم ثبت نام

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
باشگاه هوایی اوج - اسکای دایوینگ قشم - فرود آرام

فقط فرم را تکمیل کنید

بقیه کارها با ما...

 

آموزش دوره های چتربازی سقوط آزاد در این باشگاه توسط  مربیان با سابقه و خوش نام کشوری و با به روز ترین متد های آموزشی و استفاده از تجهیزات ویژه آموزشی و تحت نظارت انجمن ورزش های هوایی کشور برگزار می شود.

همچنین جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش با بهره گیری از سیستم تونل باد (شبیه ساز سقوط آزاد) تمرین فرم های هوایی در فضایی امن و زیر نظر مستقیم مربیان انجام می گردد.
در پایان هر  دوره نیز گواهی معتبر از انجمن ورزشهای هوایی کشور به هنرجویان اعطا می گردد.

با تکمیل این فرم و پس از بررسی و تائید مسئول آموزش باشگاه هوایی اوج، برای مراحل بعدی با شما تماس گرفته می شود.

 

پرش تفریحی

این بهترین فرصتی هست که در اختیار دارید. بدون هیچ آموزشی و با کمترین هزینه ممکن رویای همیشگی تو به واقعیت تبدیل کن. به زمین پرش بیا و در کنار یک خلبان حرفه ای سقوط آزاد رو تجربه کن. به همین راحتی!

ترنسفر

با توجه به اینکه معمولا از فرودگاه که سوار هواپیما می شوید تا محلی که پرش انجام می شود فاصله زیادی وجود دارد، ما شما را بعد از پرش با خودرو های مخصوص دوباره به نقطه اولیه  می رسانیم. 

تصویر برداری

در پرش های تفریحی یک نفر فیلمبردار همزمان با شما پرش انجام می دهد و در طول مسیر در آسمان از شما تصویر برداری می کند تا این خاطره شیرین همیشه ثبت شود و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید 

شبیه ساز تونل باد

جهت بالا بردن سطح کیفی آموزش با بهره گیری از سیستم تونل باد (شبیه ساز سقوط آزاد) تمرین فرم های هوایی در فضایی امن و زیر نظر مستقیم مربیان انجام می گردد تا به مهارت لازم دست یابند.

پرواز از ذهن پاک نمیشه

این حس با همه چیز فرق میکنه...

وقتی که چتر باز شد، انگار صدای قلب خودم رو میشنیدم! بالای سرم رو نگاه کردم ، خیلی رویایی بود… یک چتر گرد بزرگ بالای سرم بود. خیلی بزرگتر از اونی که تو آموزشها دیده بودم به نظر می رسید.
آرامش سکوت مطلق، نوازش باد روی صورتم، حس چتر بزرگی که من رو توی آغوشش گرفته بود و آروم آروم تاب میداد. ماشین ها و آدم های کوچولویی که کم‌کم داشتند بزرگ می شدند. آرامش… آرامش… آرامش…

ایمن باشید

تجهیزات استاندارد و به روز اروپایی

شما دوستان و هم پروازی های ما هستید
سلامتی شما برای ما مهم است و امنیت شما خط قرمز ماست 

باشگاه هوایی اوج - اسکای دایوینگ قشم - پرش چتربازان

حس پرواز با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست! با ما پرواز کن تا اینو بهت ثابت کنیم.

با ما تماس بگیر تا جواب سوال ها تو بدیم